O nás

Kdo jsme

Svatební tým Wombat pictures byl založen s myšlenkou zachytit velký den, kdy začíná jedinečná a dobrodružná cesta novomanželů. Je naší prioritou zachytit Váš den v jeho jedinečnosti, abyste jej mohli kdykoli prožít znovu. Z vlastní zkušenosti víme, jak důležité je pro novomanžele být v tento den obklopen profesionály s pozitivním přístupem, kteří znají Vaše očekávání a pomohou Vám prožít ten výjimečný den.

Spolupracujeme

V RAWfoto vytváříme společné projekty, hodnoty a staráme se o to, aby služby, které nabízíme, byly na profesionální a přátelské úrovni. Máme dlouholeté zkušenosti s focením, vzděláváním a odborným poradenstvím v oblasti fototechniky a příslušenství, které Vám chceme předávat. Nahlédněte do našeho světa, otevřete svou fantazii a zavítejte mezi nás s úsměvem.

Připravíme vám svatbu, která bude vydařená do posledního puntíku. Na každou svatbu nahlížíme čerstvě a s nápadem. Tak, aby se novomanželé i hosté bavili a cítili dobře.

Chcete aby svatební fotografie byly opravdu o Vás? Chcete se rádi vracet k příběhu Vašeho svatebního dne? Už na první osobní schůzce zjistíte, že to jde a že se na focení budete těšit.

REZERVUJTE SI TERMÍN